Madrid Jardin Norte

Belangrijkste voorzieningen

  • 120 m²
  • 3 slaapkamers
  • 1 badkamer

Locatie

    Deze 120 m² Madrid Jardin Norte Algete villa biedt uitzicht op de tuin en ligt op een klein stukje lopen van het Retiro-park.

    Het Dehesa de Cobena natuurgebied is op een afstand van 4 km gesitueerd. Gasten kunnen ook een bezoek brengen aan het Circuito Permanente del Jarama, gelegen op 10 minuten met de auto.

    De 3-slaapkamer Madrid Jardin Norte villa beschikt over een badkamer met een bidet, een inloopdouche en een apart toilet. Een haardroger en handdoeken zijn inbegrepen om uw comfort te verhogen.

    Het vakantiehuis biedt een kitchenette, evenals een eetgedeelte om te koken en te dineren. U kunt ook gebruikmaken van koffie- en theevoorzieningen, een koelkast, een oven om uw eigen maaltijd te bereiden.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:00
    Uitchecken: van 10:00 tot 11:00
    LicentienummerESFCTU00002807400009459400000000000000000000VT-146275,VT-14627

    Kameropties bij Madrid Jardin Norte Algete

    De 3-slaapkamer Madrid Jardin Norte villa beschikt over een badkamer met een bidet, een inloopdouche en een apart toilet. Een haardroger en handdoeken zijn inbegrepen om uw comfort te verhogen.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Madrid Jardin Norte Algete Voorzieningen foto Madrid Jardin Norte Algete Buitenkant foto Madrid Jardin Norte Algete Voorzieningen foto Madrid Jardin Norte Algete Keuken foto Madrid Jardin Norte Algete Buitenkant foto Madrid Jardin Norte Algete Buitenkant foto Madrid Jardin Norte Algete Kamer foto Madrid Jardin Norte Algete Buitenkant foto Madrid Jardin Norte Algete Kamer foto Madrid Jardin Norte Algete Wastafels foto
    Huis met 3 Slaapkamers

    Grootte: 120 m²

    Type bed: 1 Single Bed or 1 Double Bed

    Meer informatie +

    Locatie bij Madrid Jardin Norte Algete

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Madrid Jardin Norte Algete

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Veelgestelde vragen

    • Is er een keuken beschikbaar in de villa?
      Ja, een ingerichte keuken, samen met koffie- en theevoorzieningen, een koelkast, een oven, is beschikbaar in de villa.
    • Kan ik mijn huisdier meenemen naar Madrid Jardin Norte villa?
      In Madrid Jardin Norte villa kunnen gasten hun huisdieren meenemen.
    • Welke bekende bezienswaardigheden liggen er in de buurt van Madrid Jardin Norte villa?
      Gasten van Madrid Jardin Norte villa kunnen onder andere het Micropolix (7 km), de Woestijnstad 2) en het Dehesa de Cobena natuurgebied 4) verkennen.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Madrid Jardin Norte Algete